Prywatność użytkownika witryny Studia Haftu Komputerowego Justyna w Szczecinie

Prywatność użytkownika witryny Studia Haftu Komputerowego Justyna w Szczecinie

Prywatność - deklaracja poszanowania prywatności

Studio Haftu Komputerowego Justyna z siedzibą w Szczecinie oświadcza, że:

  • informacje o charakterze nie osobowym są zbierane automatycznie w celach administracyjnych. Na ich podstawie tworzone są statystyki zbiorcze dotyczące ruchu na witrynie, użytkowników i ich zachowań.
  • informacje osobowe zbierane są wyłącznie w sposób jawny i za wyraźną zgodą użytkownika. Dane te nie są świadomie przekazywane podmiotom trzecim bez uprzedniej zgody użytkownika. Ponadto użytkownik ma prawo ich przeglądania, modyfikowania lub wymazania w każdej chwili.
  • powzięto wszelkie adekwatne kroki w celu prawidłowego zabezpieczenia przechowywanych danych osobowych, ze szczególnym uwzględnieniem zablokowania nieautoryzowanego dostępu. Jednak z przyczyn technicznych odpowiedzialność Studia Haftu Komputerowego Justyna z tego tytułu jest ograniczona wyłącznie do zagrożeń wynikających z rażącego niedbalstwa.
  • w celu usprawnienia działania witryny, na dysku twardym komputera użytkownika mogą być zapisywane pliki tekstowe, tzw. cookie. Ich celem jest identyfikacja komputera użytkownika w celu szybszego dostępu do niezbędnych zasobów oraz w celach statycznych.
 

Gdzie jesteśmy:

Studio Haftu Komputerowego,
Dystrybucja Odzieży

Ul. Rzemieślnicza 12
71-344 Szczecin, woj. Zachodniopomorskie
Poniedziałek - Piątek: 08:00-16:00
00 48 91 425 27 08Odwiedź nas: Zobacz na mapie Google