Studio Haftu Komputerowego Justyna w Szczecinie

Haft komputerowy Godło Szczecina usługa Studia Haftu Komputerowego Justyna w Szc

Serdecznie witamy na stronie Studia Haftu Komputerowego.

Lokalizacja i profil firmy

Nasze Studio znajduje się w ścisłym centrum Szczecina, zajmujemy się szeroko rozumianym haftem komputerowym.

Działamy na terenie całej Polski, a zamówienia przyjmujemy osobiście i przez internet. Wykonane realizacje wysyłamy pocztą i kurierem. Ceny kalkulujemy indywidualnie, a przy większych zamówieniach negocjujemy. Stali klienci mają rabaty.

Świadczymy usługi maszynowego haftu komputerowego oraz dystrybucji odzieży. Nasze hafty komputerowe oferujemy na wszystkich rodzajach tkanin, wykrojach i wyrobach gotowych. Haftujemy aplikacje, naszywki, emplematy i loga.

Studio Haftu Komputerowego, Dystrybucja Odzieży
Ul. Rzemieślnicza 12
71-344 Szczecin, woj. Zachodniopomorskie
Zobacz naszą siedzibę na mapie

Haft - wczoraj i dziś

Haft ręcznyW dawnych czasach haft był wykorzystywany głównie do tradycyjnego zdobienia odzieży. Jednak od niedawna, przy pomocy technologii haft zaczyna nabierać znaczenia jako doskonała reklama firmowych produktów.

Dzisiaj haft komputerowy jest jedną z najbardziej zaawansowanych i trwałych technik zdobienia, nanoszenia napisów i grafiki na materiał.

Podstawową zaletą haftu komputerowego jest jego trwałość i efektowny wygląd.

Współczesny maszynowo wykonany haft komputerowyJeśli mają Państwo dylemat co wybrać, haft komputerowy czy nadruk, mamy jedną odpowiedź – haft komputerowy, który nie pęka, nie wykrusza się podczas prania ani nie ulega wytarciu czy wyblaknięciu w trakcie używania.

Haft komputerowy pozwala na prawie zupełną dowolność wykonania danego projektu. Techniką haftu komputerowego można wykonać własny projekt, skorzystać z naszej bazy gotowych haftów, ale też zlecić nam opracowanie takiego projektu. Zawsze w takich przypadkach przygotowujemy kilka jego wersji i będąc w stałym kontakcie z Państwem, uzgadniamy szczegóły i ostateczny jego wygląd.

Mamy przyjemność zaprosić państwa do współpracy w zakresie haftowania na odzieży i wszelkich materiałach.

Nasi klienci

Haft komputerowy wykonany dla naszego klientaGłównymi Klientami naszego Studia Haftu Komputerowego są:

  • producenci odzieży dziecięcej i młodzieżowej
  • producenci odzieży damsko-męskiej
  • producenci odzieży ochronnej i roboczej
  • hotele, restauracje
  • kluby sportowe
  • szkoły, drużyny harcerskie
  • agencje reklamowe

Tworzymy hafty komputerowe dla takich firm jak KFC, Makro Cash & Carry, Wilhelmsen Ships Equipment, Zakład Usług Żeglugowych w Szczecinie, Event Factory, Zakład Produkcji Odzieży Wielosik, Usługi Transportowe Jasiorscy, Gumalit.

Technologia haftu

Pracujemy na przemysłowych automatach hafciarskich oraz dysponujemy bogatą gamą kolorystyczną nici hafciarskich. Umożliwia to wykonywanie precyzyjnych 12-kolorowych haftów, które z pewnością sprostają Państwa oczekiwaniom.

Dysponujemy specjalistycznymi narzędziami do tworzenia programów hafciarskich, dzięki czemu ich przygotowanie realizowane jest w możliwie jak najkrótszym czasie, a ewentualnie poprawki nanosimy na bieżąco.

Zapraszamy do współpracy.

 

Gdzie jesteśmy:

Studio Haftu Komputerowego,
Dystrybucja Odzieży

Ul. Rzemieślnicza 12
71-344 Szczecin, woj. Zachodniopomorskie
Poniedziałek - Piątek: 08:00-16:00
00 48 91 425 27 08Odwiedź nas: Zobacz na mapie Google