Zastrzeżenia prawne i prawa autorskie witryny Studia Haftu Komputerowego w Szczecinie

Zastrzeżenia prawne i prawa autorskie witryny Studia Haftu Komputerowego w Szcze

Witryna www.studiohaftu.pl jest udostępniania na warunkach opisanych poniżej, z dodatkowymi zastrzeżeniami zawartymi w paragrafie Prawa autorskie.

Zastrzeżenia prawne

Witryna www.studiohaftu.pl jest dostępna w takim stanie w jakim użytkownik ją otrzymuje z serwera obsługującego. Właściciel witryny, Studio Haftu Komputerowego "Justyna" nie udziela żadnych gwarancji co do dostępności serwisu, która może być ograniczona lub przerwana w dowolnej chwili bez powiadamiania użytkownika.

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie gwarantujemy, że informacje i ceny zawarte na naszych stronach sa wolne od uchybień i błędów, które nie mogą być jednak podstawą do roszczeń.

Studio Haftu Komputerowego "Justyna" zastrzega sobie prawo zmiany zawartości witryny w każdej chwili przez wyłączanie stron wcześniej dostępnych i włączanie nowych stron. Studio Haftu Komputerowego "Justyna" nie bierze żadnej odpowiedzialności za zdarzenia wynikłe podczas przeglądania stron witryny www.studiohaftu.pl. Ponadto wszelka zawartość witryny ma wyłącznie charakter informacyjny i nie może być traktowana jako oferta w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

W celu poprawienia funkcjonalności witryny www.studiohaftu.pl istnieje prawdopodobieństwo zamieszczania odwołań hipertekstowych do zasobów internetowych podmiotów trzecich. W takim przypadku użytkownik powinien zapoznać się z ograniczeniami prawnymi mającymi zastosowanie dla tych zasobów.

Prawa autorskie

Wszelkie prawa autorskie do zawartości witryny internetowej www.studiohaftu.pl są w całości zastrzeżone na rzecz Studia Haftu Komputerowego "Justyna" z siedzibą w Szczecinie z wyjątkiem materiałów graficznych udostępnianych na licencjach Public Domain, GPL i podobnych. Reprodukowanie, przenoszenie, dystrybucja lub zapisywanie na jakichkolwiek nośnikach materiałów zastrzeżonych, bez wcześniejszej pisemnej zgody Studia Haftu Komputerowego "Justyna" lub akceptacji warunków złożenia zamówienia jest zabronione.

Użytkownik witryny ma prawo przeglądania zamieszczonych stron oraz dokonywania ich zapisu na dysku twardym komputera w postaci plików tymczasowych oraz drukowania wybranych stron dla swojego prywatnego użytku.

Wykorzystanie materiałów objętych w całości zastrzeżoniem praw na rzecz Studia Haftu Komputerowego "Justyna" z siedzibą w Szczecinie jest dozwolone pod warunkiem zacytowania źródła informacji i w przypadku publikacji elektronicznych obowiązkowym zamieszczeniem następującego odnośnika:

Wykorzystane materiały (np. hafty komputerowe, wzory haftów komputerowych itp) pochodzą z witryny www.studiohaftu.pl będącego własnością Studia Haftu Komputerowego "Justyna" w Szczecinie.

 

Gdzie jesteśmy:

Studio Haftu Komputerowego,
Dystrybucja Odzieży

Ul. Rzemieślnicza 12
71-344 Szczecin, woj. Zachodniopomorskie
Poniedziałek - Piątek: 08:00-16:00
00 48 91 425 27 08Odwiedź nas: Zobacz na mapie Google